-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Деревне паливо - пелети)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004982-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
1 375 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
37
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
83b797f4e9f141b0a2cc23da1c875254
Внутрішній номер закупівлі:
30238275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004982-a
Замовник:
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, селище Близнюки, Вул. Незалежності , будинок 39
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Сагаровська +380958816406 gsagarovskaa@ukr.net http://bliznjuki-selrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 375 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:09 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:09 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:09 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 375 000.00 ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Деревне паливо - пелети)