• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Деревне паливо - пелети)

Оголошено тендер

1 650 000.00 UAH
Номер: 4bb9bc58680f4e71aedf1df2aa80724e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003495-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
Замовник: Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
Очікувана вартість: 1 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Деревне паливо - пелети)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 31.08.2026 11:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБлизнюки
Сума1 650 000.00 UAH