-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вал головний соленоїда
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004981-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
53 550.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
15
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
634e5480ed0e4471981bd09f54fa5133
Внутрішній номер закупівлі:
30238274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004981-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грибовська Наталія 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:22 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 550.00 Вал головний соленоїда