• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вал головний соленоїда

Оголошено тендер

64 260.00 UAH
Номер: 25b5947120bb4aba9a43e186847f8e56
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006311-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 64 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вал головний соленоїда
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
Дата опублікування: 31.08.2026 13:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума64 260.00 UAH