• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ворота секційні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)

880 629.63 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
17
год
40
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f5722324fc3c49c1bf45e7b1c9b1da10
Внутрішній номер закупівлі: 30238256
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004962-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Головатюк Віта Ігорівна 380384263826 GOLOVATYUK.VITA@KHNPP.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 880 629.63 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:08 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:08 - 09.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:08 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 11:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴880 629.63 Ворота секційні