-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота секційні
Оголошено тендер
1 056 755.56
UAH
Номер:
e363a13ac5b946188d5b9e24724a1f98
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011432-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 056 755.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ворота секційні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
Дата опублікування:
28.08.2026 15:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 056 755.56 UAH