-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревинна тріска
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004836-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:54)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:54)
2 433 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
09
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
74d9580c9ca34848bc950e258c7efca7
Внутрішній номер закупівлі:
30238131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004836-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОХІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ГОРОХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982896
-
Адреса:
45701, Україна, Волинська область, м. Горохів, вул.Паркова,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Лещук +380961893748 hospital.gor@gmail.com https://gorohiv.likarnja.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 433 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:01 - 08.09.2026 12:54
Період оскарження:
31.08.2026 13:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 433 333.33 Деревинна тріска