-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревинна тріска
Оголошено тендер
2 920 000.00
UAH
Номер:
44ea12406a504d48a64f6b762cfd9d75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005975-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОХІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ГОРОХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982896
-
Адреса:
45701, Україна, Волинська область, м. Горохів, вул.Паркова,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОХІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ГОРОХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982896
-
Адреса:
45701, Україна, Волинська область, м. Горохів, вул.Паркова,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 920 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревинна тріска
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти третіх осіб (кошти відшкодовані орендарями)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума120 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолинська
Сума2 800 000.00 UAH