• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)

115 942.25 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
09
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fef649421eb64dc9858c1baf9cc4709a
Внутрішній номер закупівлі: 30238072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004779-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Заліцаєва Анна Вікторівна 380667310563 tkhopl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 115 942.25 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:57 - 08.09.2026 13:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴115 942.25 Фармацевтична продукція