-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
124 058.21
UAH
Номер:
eaeb9d7937ec4d69b56ec0a8f7d2501c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005523-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004151
-
Адреса:
73488, Україна, Херсонська область, с. Степановка, ВУЛИЦЯ ДЖОНА ГОВАРДА, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004151
-
Адреса:
73488, Україна, Херсонська область, с. Степановка, ВУЛИЦЯ ДЖОНА ГОВАРДА, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
124 058.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Примітки:
постачання до 20.12.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Клозапін, таблетки, по 100 мг
×
-
МНН:
clozapine Clozapine
-
АТХ:
N05AH02 N05AH02
Кількість
1500 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Доксициклін капсули/таблетки по 100 мг
×
-
МНН:
doxycycline Doxycycline
-
АТХ:
J01AA02 J01AA02
Кількість
1000 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг №3
×
-
МНН:
azithromycin Azithromycin
Кількість
120 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
-
АТХ:
J01DD04 J01DD04
Кількість
100 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Аденорм 0,4мг
×
-
МНН:
tamsulosin Tamsulosin
-
АТХ:
G04CA02 G04CA02
Кількість
300 штука
Період постачання
до 20.12.2026
фурагін таблетки по 50 мг
×
-
МНН:
furazidin Furazidin
Кількість
1200 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл
×
-
МНН:
metronidazole Metronidazole
Кількість
40 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
Кількість
250 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл
×
-
МНН:
prednisolone Prednisolone
Кількість
100 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
Кількість
25 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Аміназин 25мг
×
-
МНН:
chlorpromazine Chlorpromazine
-
АТХ:
N05AA01 N05AA01
Кількість
2000 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Еуфілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл№10
×
-
МНН:
theophylline Theophylline
-
АТХ:
R03DA04 R03DA04
Кількість
100 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,2 мг/мл, по 1 мл
×
-
МНН:
cyanocobalamin Cyanocobalamin
-
АТХ:
B03BA01 B03BA01
Кількість
2000 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Тіоцетам, розчин для інєкцій 5мл
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
АТХ:
N06BX N06BX
Кількість
200 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Глутаргін розчин для ін'єкцій 200 мг/мл , по 5 мл
×
-
МНН:
arginine glutamate Arginine glutamate
-
АТХ:
A05BA01 A05BA01
Кількість
200 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Кордіамін розчин для ін`єкцій 250 мг/мл по 2 мл
×
-
МНН:
nikethamide Nikethamide
-
АТХ:
R07AB02 R07AB02
Кількість
400 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Дибазол розчин для ін`єкцій 10 мг/мл по 5 мл
×
-
МНН:
bendazol Bendazol
-
АТХ:
C04AX C04AX
Кількість
200 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Діокор,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг
×
-
МНН:
valsartan Valsartan
-
АТХ:
C09CA03 C09CA03
Кількість
300 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Діазолін 0,1г
×
-
МНН:
mebhydrolin Mebhydrolin
-
АТХ:
R06AX15 R06AX15
Кількість
200 штука
Період постачання
до 20.12.2026
кордарон, розчин для ін’єкцій, 150 мг/мл, по 3 мл
×
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
-
АТХ:
C01BD01 C01BD01
Кількість
80 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл
×
-
МНН:
verapamil Verapamil
-
АТХ:
C08DA01 C08DA01
Кількість
50 штука
Період постачання
до 20.12.2026
L-лізину есцинат, розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл, по 5 мл
×
-
МНН:
mono Mono
-
АТХ:
C05AX C05AX
Кількість
150 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Вікасол розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл
×
-
МНН:
menadione Menadione
-
АТХ:
B02BA02 B02BA02
Кількість
50 штука
Період постачання
до 20.12.2026
фармазолін краплі назальні 0,5мг/мл по 10 мл
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
-
АТХ:
R01AA07 R01AA07
Кількість
20 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Димедрол, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл
×
-
МНН:
diphenhydramine Diphenhydramine
-
АТХ:
R06AA02 R06AA02
Кількість
50 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Трифтазин 5мг
×
-
МНН:
trifluoperazine Trifluoperazine
-
АТХ:
N05AB06 N05AB06
Кількість
50 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума124 058.21 UAH