-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПЛОТТЕР
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004673-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
36 740.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b96cc0988d7741a9a7b3df3f7004445f
Внутрішній номер закупівлі:
30237969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004673-a
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Марусич +380487233839 imarusych@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 740.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:50 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:50 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:50 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 740.83 ПЛОТТЕР