-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПЛОТТЕР
Оголошено тендер
44 089.00
UAH
Номер:
d5ede9da4fbd413ca5fa845bc99f095c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005699-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
44 089.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ПЛОТТЕР
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 12:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плоттер HP DesignJet T630 36ʺ (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківKПK-2027:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума23 008.02 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума21 080.98 UAH