• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт вхідних груп закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 182 за адресою: вулиця Академіка Заболотного, 138-А Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 406 499.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
25
хв
58
сек
Гарантія - 42 194.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ca49b297c6f94a2e85db243fc6f1e179
Внутрішній номер закупівлі: 30237650
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004353-a   
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Валентина Єрмакова +380445251083 tender_golos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 406 499.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:29 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:29 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:29 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 406 499.83 «Поточний ремонт вхідних груп закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 182 за адресою: вулиця Академіка Заболотного, 138-А Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»