-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вхідних груп закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 182 за адресою: вулиця Академіка Заболотного, 138-А Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
Оголошено тендер
1 687 799.80
UAH
Номер:
fec5ff4f0ad54f7e9febc44fd1692871
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005338-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 687 799.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт вхідних груп закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 182 за адресою: вулиця Академіка Заболотного, 138-А Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 687 799.80 UAH