-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004257-a
Завершена
1 130 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
79a2c4a881b047a79e0d92748dbf33c2
Внутрішній номер закупівлі:
30237550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004257-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСТЕПЛОЕНЕРГО" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32097750
-
Адреса:
50008, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Космонавтів, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Медведєва Оксана Вікторівна 380984478359 teploenergo2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості) а саме: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
З метою оптимізації витрат на обслуговування автопарку, підвищення мобільності персоналу та забезпечення належної підготовки й успішного проходження наступного опалювального сезону, Замовником було оголошено відкриті торги з Особливостями за предметом закупівлі: Автомобіль вантажопасажирський, код за ДК 021:2015 - 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби, ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-005784-a. Зазначена закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений Замовником згідно з цими особливостями. За результатами сформовано відповідний звіт про результати проведення закупівлі.
З метою дотримання принципу ефективності закупівель та забезпечення наявної потреби в умовах воєнного стану, з урахуванням того, що закупівля не відбулася відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей, на підставі службової записки ініціатора закупівлі від 10.08.2026, необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу як виняток на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей та укласти договір з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОПАЛАЦ ТЕРНОПІЛЬ (ЄДРПОУ 42414992). При цьому технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір, не відрізняються від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації до закупівлі UA-2026-08-13-005784-a, а сума договору не перевищує очікувану вартість скасованих торгів
.
Очікувана вартість:
1 130 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Fiat Doblo Combi
Кількість
1 штука
Період постачання
27.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
50008, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Космонавтів, будинок 15
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Автопалац Тернопіль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42414992
-
Контактна особа:
Хомяк Роман Дмитрович 380508629086 volodymyr.vivcharyk@hyundai.te.ua
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, с.Великі Гаї, Микулинецька, 29А
Ціна пропозиції
1 130 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ddcbeb4a21754ed38537db2b1a3da4e2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004257-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Автопалац Тернопіль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42414992
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, с.Великі Гаї, Микулинецька, 29А
Номер договору:
80
Сума договору:
1 130 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
941 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний