• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)

Оголошено тендер

1 130 000.00 UAH
Номер: 444cfa9955fd4d65b74f67384194932d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004612-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСТЕПЛОЕНЕРГО" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСТЕПЛОЕНЕРГО" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)
Примітки: Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості) а саме: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяКриворізька
Сума1 130 000.00 UAH