• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)

129 206.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
37
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 20a086591fd44996845119cdc5d11885
Внутрішній номер закупівлі: 30237546
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004256-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Горячка Ігор Володимирович 380445277797 IHoriachka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 129 206.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:24 - 08.09.2026 13:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴129 206.00 Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів