• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Оголошено тендер

129 206.00 UAH
Номер: 2d767040592647cdb4d9b90cbaf1b6ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004371-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Замовник: ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 129 206.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Примітки: РП
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 11:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума129 206.00 UAH