-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
«Дорожня та прибиральна техніка»:( Розкидач піску причіпний ДК 021:2015: 34920000-2, 2 - Машина для прибирання або аналог ДК 021:2015: 34130000-7, - Причіпна вакуумна підмітально-прибиральна машина ДК 021:2015: 34920000-2)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004223-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
4 602 013.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fac04fe6ef3a4a9f8b61d99c7b829cb0
Внутрішній номер закупівлі:
30237518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004223-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ С. БІЛОГОРОДКА" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30367834
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, с. Білогородка, вул. Володимирська, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Потильчак +380685055228 05031985p@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 602 013.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:22 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:42
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴931 302.70 Розкидач піску причіпний ДК 021:2015: 34920000-2
- Лот №2 ₴1 707 902.09 Машина для прибирання або аналог ДК 021:2015: 34130000-7
- Лот №3 ₴1 962 808.54 Причіпна вакуумна підмітально-прибиральна машина ДК 021:2015: 34920000-2)