-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Дорожня та прибиральна техніка»:(1 лот - Розкидач піску причіпний ДК 021:2015: 34920000-2, 2 лот - Машина для прибирання або аналог ДК 021:2015: 34130000-7, 3 лот - Причіпна вакуумна підмітально-прибиральна машина ДК 021:2015: 34920000-2)
Оголошено тендер
5 522 416.00
UAH
Номер:
38d488c902c740189ad16f6864ede3a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005005-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ С. БІЛОГОРОДКА" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30367834
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, с. Білогородка, вул. Володимирська, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ С. БІЛОГОРОДКА" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30367834
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, с. Білогородка, вул. Володимирська, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 522 416.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Дорожня та прибиральна техніка»:(1 лот - Розкидач піску причіпний ДК 021:2015: 34920000-2, 2 лот - Машина для прибирання або аналог ДК 021:2015: 34130000-7, 3 лот - Причіпна вакуумна підмітально-прибиральна машина ДК 021:2015: 34920000-2)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 12:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума5 522 416.00 UAH