-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади, а саме: Холодильник , Морозильна камера (об’єм 250 л.), Морозильна камера (Вертикальний 185 см) Пилосос
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004221-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
244 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3e4998cdcc5149d89122ee76770cfc12
Внутрішній номер закупівлі:
30237515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004221-a
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944723
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вул. Степна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Колцун +380674858132 oksanakoltsun1801@gmail.com https://fontanska-rada.gov.ua/upravlinnya-osviti-3/
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
244 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:22 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴244 000.00 Електричні побутові прилади