-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади, а саме: Холодильник , Морозильна камера (об’єм 250 л.), Морозильна камера (Вертикальний 185 см) Пилосос
Оголошено тендер
292 800.00
UAH
Номер:
a240bc760b2e45919b60df4e7be4488a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005199-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944723
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вул. Степна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944723
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вул. Степна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
292 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні побутові прилади, а саме: Холодильник , Морозильна камера (об’єм 250 л.), Морозильна камера (Вертикальний 185 см)
Пилосос
Примітки:
Мова, якою заповнюються всі документи - українська
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 12:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Холодильник
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Морозильна камера 250л
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Морозильна камера (Вертикальний 185 см)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Пилосос
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяФонтанська
Сума181 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяФонтанська
Сума111 000.00 UAH