• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Основні органічні хімічні речовини

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

559 166.66 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6cd0fb7639ab4f5cbcadfc9dde9e7d0b
Внутрішній номер закупівлі: 30237504
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004210-a   
Замовник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Контактна особа: Антон Поліщук +380445213217 yzmtp2222@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 559 166.66 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:21 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴559 166.66 Основні органічні хімічні речовини