• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Основні органічні хімічні речовини

Оголошено тендер

671 000.00 UAH
Номер: e5cea4a0b8d74069bb68b2f2a89c3c69
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005285-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Замовник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Очікувана вартість: 671 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Основні органічні хімічні речовини
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 31.08.2026 12:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума671 000.00 UAH