• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Персональний комп'ютер

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 07:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 07:00)

581 040.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
09
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3ecf73915c6f4060a8844b9ac087ee36
Внутрішній номер закупівлі: 30237503
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004200-a   
Замовник: ЛІТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 2 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олег Беднарський +380951231801 litinlitsey2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 581 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:20 - 08.09.2026 07:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴581 040.00 Персональний комп'ютер