-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп'ютер
Оголошено тендер
697 248.00
UAH
Номер:
f3ed444ec1734e71b5d8f002370fc4d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005172-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 2 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25497740
-
Адреса:
22300, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, селище Літин, вул. Соборна будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 2 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25497740
-
Адреса:
22300, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, селище Літин, вул. Соборна будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
697 248.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональний комп'ютер
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 12:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональний комп'ютер
Кількість
16 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРеалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) з урахуванням залишків на створення сучасного освітнього простору
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛітин
Сума697 248.00 UAH