-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання(Монітор AOC U27B3A) (30231000-7 – Екрани комп’ютерних моніторів та консолі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004043-a
Завершена
18 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b0a51fcf26164179b749dacd3a9f42dc
Внутрішній номер закупівлі:
30237329
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004043-a
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швірст Марія Олегівна +380730141635 des.pluss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється на підставі видаткової накладної, зазначеної у п.3.3 цього Договору, протягом 10 робочих днів з моменту її підписання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітор AOC U27B3A
Кількість
2 штука
Період постачання
27.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРИВАТІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21550555
-
Контактна особа:
Караван Володимир Сергійович +380957465524
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, м. Київ, пр. Берестейський, буд. No 67
Ціна пропозиції
18 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fca5203506e4424eb991b770afec2e53
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004043-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРИВАТІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21550555
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, м. Київ, пр. Берестейський, буд. No 67
Номер договору:
124/7-26
Сума договору:
18 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний