-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання(Монітор AOC U27B3A) (30231000-7 – Екрани комп’ютерних моніторів та консолі)
Оголошено тендер
18 000.00
UAH
Номер:
0747adfe0aeb4673bbf880c852182324
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-010878-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання(Монітор AOC U27B3A) (30231000-7 – Екрани комп’ютерних моніторів та консолі)
Примітки:
Закупівля без використання електронної системи закупівель (відміна закупівлі UA-2026-08-07-011273-a в системі PROZORRO з підстави через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.08.2026 15:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Монітор AOC U27B3A
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:6541230 - Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень
Сума18 000.00 UAH