-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003995-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
756 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
25
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7c9bac27a8af413c9535e96e096904eb
Внутрішній номер закупівлі:
30237288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003995-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Понурок Ростислав Сергійович 380986447205 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
756 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:09 - 08.09.2026 13:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴756 250.00 Ноутбуки