-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
907 500.00
UAH
Номер:
f13503d91cf84ce18b3de37995a78b13
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004723-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
907 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 11:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Кількість
30 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Ноутбук
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1160 - Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокальська
Сума67 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокальська
Сума84 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокальська
Сума756 000.00 UAH