• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Широкоформатний сканер, стенд з приймальним кошиком паперу

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

200 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
21
хв
26
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 19ea69b943fb451ba8c36ba0779ed962
Внутрішній номер закупівлі: 30237242
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003950-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ )
Контактна особа: Євген Куприєнко +380685935425 doks@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:06 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Широкоформатний сканер, стенд з приймальним кошиком паперу