-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Широкоформатний сканер, стенд з приймальним кошиком паперу
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
0919f4389df74f6aafd4df88e6115b54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004613-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ )
×
-
Код ЄДРПОУ:
42475311
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СПАСЬКА будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ )
×
-
Код ЄДРПОУ:
42475311
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СПАСЬКА будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Широкоформатний сканер, стенд з приймальним кошиком паперу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 11:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Широкоформатний сканер, стенд з приймальним кошиком паперу
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума240 000.00 UAH