-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB, фанера ламінована
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003811-a
Завершена
40 224.00
UAH з ПДВ
Номер:
8fc2473e13d44b4f8f5d943983b68ef8
Внутрішній номер закупівлі:
30237108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003811-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321475
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Базькова Оксана Анатоліївна 380679630857 okppPP@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-13-005241-a
Очікувана вартість:
40 224.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плита типу OSB/3 10х2500х1250
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
9,5 мм гл/гл фанера ФСФ Pro TEG 1280 1250*2500
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НОВАТОРБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32673903
-
Адреса:
Україна, КБВ: Ткаченко Ігор Вячеславович, громадянство: Україна, Україна, 61002, Харківська обл., місто Харків, вул.Чернишевська, будинок 63, квартира 39. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Ціна пропозиції
40 224.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
931f47ce8dc84e3f9fef2535bc9a3ccb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003811-a-a1
Постачальник:
ТОВ "НОВАТОРБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32673903
-
Адреса:
Україна, КБВ: Ткаченко Ігор Вячеславович, громадянство: Україна, Україна, 61002, Харківська обл., місто Харків, вул.Чернишевська, будинок 63, квартира 39. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Номер договору:
172-26
Сума договору:
40 224.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
33 520.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний