-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Плита OSB, фанера ламінована
Оголошено тендер
40 224.00
UAH
Номер:
7b7e95e928e8467cb6fe4fd5cf5ebf8d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004786-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321475
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321475
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
40 224.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плита OSB, фанера ламінована
Примітки:
Закупівля здійснюється за ПКМУ 1178, а саме п.п 6. п.13 Особливостей (відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі) (номер закупівлі UA-2026-08-13-005241-a)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 11:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плита типу OSB/3 10х2500х1250
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
9,5 мм гл/гл фанера ФСФ Pro TEG 1280 1250*2500
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума40 224.00 UAH