• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

КОД ДК 021:2015 31440000-2 - АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ (АКУМУЛЯТОРИ)

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, місцезнаходження Замовника: 49001, м.Дніпро, вул.Троїцька, 21А, Категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.Джерело фінансування закупівлі: власні кошти Замовника.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 20:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 20:00)

1 115 630.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
07
год
15
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8a1709dec00e4d4c82cba624fc85424f
Внутрішній номер закупівлі: 30237041
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003741-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Геннадій Михайлович Деменін +380567199376 td_dneprovodokanal@i.ua http://vodokanal.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 115 630.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:57 - 08.09.2026 20:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 115 630.00 КОД ДК 021:2015 31440000-2 - АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ (АКУМУЛЯТОРИ)