• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

КОД ДК 021:2015 31440000-2 - АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ (АКУМУЛЯТОРИ)

Оголошено тендер

1 338 756.00 UAH
Номер: 25f8ca4aced74c939b5bb39a894a0047
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004634-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 338 756.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: КОД ДК 021:2015 31440000-2 - АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ (АКУМУЛЯТОРИ)
Примітки: М і с ц е з н а х о д ж е н н я Замовника: 49001, м.Дніпро, вул. Троїцька, 21А, категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно з п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї
Дата опублікування: 31.08.2026 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписМісцезнаходження Замовника: 49001, м.Дніпро, вул. Троїцька, 21А, категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно з п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Сума1 338 756.00 UAH