• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Баласти для розрядних ламп чи трубок (Блоки живлення)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)

203 753.85 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
20
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 29152dad839d4a869bd1cb0ba81b41e3
Внутрішній номер закупівлі: 30236880
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003588-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Пушинська Олена Олександрівна 380442997359 pushynska-oo@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 203 753.85 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:51 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:51 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:51 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴203 753.85 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Блоки живлення)