• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Блоки живлення

Оголошено тендер

244 504.62 UAH
Номер: 2081bd2e65b04ac5adbc8fb1debd6559
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-015471-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Очікувана вартість: 244 504.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Блоки живлення
Примітки: Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Дата опублікування: 20.08.2026 17:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума244 504.62 UAH