• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №3 (заміна ВД та КЗ 110 кВ Т-2 на елегазовий вимикач) на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.5))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 15.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 15.09.26 12:00)

7 734 976.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
11
дн
05
год
51
хв
24
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f5a38cbc80c7487f8f7f0b800a771792
Внутрішній номер закупівлі: 30236657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003374-a   
Замовник: АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 7 734 976.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:43 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:43 - 15.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:43 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 12:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 734 976.00 "Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №3 (заміна ВД та КЗ 110 кВ Т-2 на елегазовий вимикач) на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.5))