• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №3 (заміна ВД та КЗ 110 кВ Т-2 на елегазовий вимикач) на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.5))

Оголошено тендер

9 281 971.20 UAH
Номер: 9114d84c59fc4f83a47f1ab41649252b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003205-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 9 281 971.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №3 (заміна ВД та КЗ 110 кВ Т-2 на елегазовий вимикач) на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.5))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування: 31.08.2026 10:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Трансформатор струму опорний 110 кВ типуLВ67-110,100/5/5/5,0,2S/0,5S/10Р/10Р
Код ДК 021:2015: 31170000-8 Трансформатори
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 281 971.20 UAH