• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шафа жарочна 3-х секційна

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)

57 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
38
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 234230dcc1c44b8ea15a9f5aae932b72
Внутрішній номер закупівлі: 30236555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003261-a   
Замовник: Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418)
Контактна особа: Гринюк Олена Іванівна 0979612671 veliki_mosti_tender@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 57 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:38 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 500.00 Шафа жарочна 3-х секційна