-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа жарочна 3-х секційна
Оголошено тендер
69 000.00
UAH
Номер:
208f413b393f4f8b92a453bc6570a553
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003571-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321498
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 166
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321498
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 166
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
69 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шафа жарочна 3-х секційна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума69 000.00 UAH