-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023- 13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003188-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
186 368.16
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
06
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
275a679d9ce4413cb0c27279835257e3
Внутрішній номер закупівлі:
30236509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003188-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774125
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Станіслава Прощенка , будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Філь +380463146342 nataliiafil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 368.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:34 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:34 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:34 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 368.16 ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023- 13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві)