-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023- 13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві)
Оголошено тендер
199 413.93
UAH
Номер:
eafd0e8037c2459991cd0753beaeaeba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002161-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774125
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Станіслава Прощенка , будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774125
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Станіслава Прощенка , будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 413.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023- 13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 10:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжинська
Сума199 413.93 UAH