• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

кріпильні деталі для виконання технічного обслуговування гелікоптерів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

4 200 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
05
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 92b59e16a69244148aac117cad1ac611
Внутрішній номер закупівлі: 30236350
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003054-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Коперницький Ростислав Владиславович 380930052390 kopernitskiy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:29 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:29 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:29 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 200 000.00 кріпильні деталі для виконання технічного обслуговування гелікоптерів