-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
кріпильні деталі для виконання технічного обслуговування гелікоптерів
Оголошено тендер
4 200 000.00
UAH
Номер:
bb3c146723d8428a90481c8b8812a792
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003661-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41374577
-
Адреса:
81551, Україна, Львівська область, Бартатів, Шкільна , будинок 7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41374577
-
Адреса:
81551, Україна, Львівська область, Бартатів, Шкільна , будинок 7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
4 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
кріпильні деталі для виконання технічного обслуговування гелікоптерів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 11:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
кріпильні деталі для виконання технічного обслуговування гелікоптерів
Кількість
2178 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума4 200 000.00 UAH