-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002932-a
Завершена
22 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
41264ed3a701439186b67505f632374f
Внутрішній номер закупівлі:
30236226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002932-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончаров Богдан 380687887509 b.honcharov@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах за іденфікатором UA-2026-08-04-008108-a у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
22 440.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вимірювач швидкості газових потоків тип ИС № 385
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимірювач швидкості газових потоків тип ИС-2 N 386
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Аналізатор вольтамперометричний Тип (модель) АВА-3 № 88
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Газоаналізатор Оз тип СМ-2-03 № 31-10
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Науково-виробничий центр оцінки відповідності "ЮГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012384
-
Адреса:
68100, Україна, Одеська область, Татарбунари, В.Тура, 75
Ціна пропозиції
22 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4844c72162e54b5db2dd181331e36af5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002932-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство "Науково-виробничий центр оцінки відповідності "ЮГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012384
-
Адреса:
68100, Україна, Одеська область, Татарбунари, В.Тура, 75
Номер договору:
128
Сума договору:
22 440.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний