-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Оголошено тендер
22 440.00
UAH
Номер:
948411f2da3a4f899864f327822740ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003524-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
22 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 11:11
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
У зв’язку з тим, що не відбулися відкриті торги з особливостями за ідентифікатором UA-2026-08-04-008108-a, на підставі пп.6 п.13 Особливостей Замовник здійснює закупівлю Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ» без застосування електронної системи закупівель на суму 22 440,00 грн. з ПДВ, що не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі.
-
Дата публікації:
31.08.2026 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума22 440.00 UAH