• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запчастини для бензоінструменту

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

275 672.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
09
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 73e2731fa97345148f524e722e2f790a
Внутрішній номер закупівлі: 30235761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002468-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Дмитро Козаченко +380985097800, +380501752800, +380734807400 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 275 672.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:04 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴275 672.50 Запчастини для бензоінструменту