• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запчастини для бензоінструменту

Оголошено тендер

330 807.00 UAH
Номер: d0c3e35dd89240ba9fb127419c988828
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002272-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 330 807.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запчастини для бензоінструменту
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Дата опублікування: 31.08.2026 10:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума330 807.00 UAH